Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

11 kasım 2018 crusaders fc dedeler sk maçı

calibra

calibra(09.11.2018 19:03:35)

1.
günün son maçı, 17‘de.

maraton.
cannavarro

cannavarro(11.11.2018 20:20:38)

2.
uzun süre 2-2 devam eden çok güzel bir maç oldu.sonuna kadar izledik.iki tarafda alabilirdi ama maca tribünde baslayan saliabi kenara inerek fisi cekiverdi.
portaka lordaka

portaka lordaka(12.11.2018 00:00:54)

3.
çok çok keyifli bir mücadele oldu.

iki ekip de oynamaktan çok oynatmamak üzerine odaklanmış gibiydi. bu yüzden çok az pozisyon bulabildi iki ekip de.

benim aklımda kalan bir golümüz yine yunus‘un ortada hiç pozisyon yokken uzaktan attığı tamamen bireysel beceriden kaynaklı bir goldü, rakip de kornerden bir gol buldu, o da çok şıktı. ama organize ataklardan kaynaklı pozisyonlar çok fazla değil gibi geldi bana.

defansta çok çok iyiydik. vuvuzela oyun disiplinini çok iyi sağladı. bu noktada takım bilincinden bahsetmek istiyorum. defansta gemiyi en son kaptanlar terk eder misali çakılı bir cengaver olması, hücum oyuncularının da " forvet dediğin bencil olur" bakış açısından uzak olup sorumlu davranması bir takımı çok güçlü kılıyor.

kendi performansıma gelince... hücumda birçok topu verimsiz kullandım, fakat hiçbiri bencillikten ötürü değildi, pas vermeyi isteyip düzgün veremedim. defansta ise herhangi bir hata yapmadım. bazen çok fazla geriye yaslandığımızı adil‘in ve yunus‘un yalnız kaldığını hissettiğimde ileriye çıkmam gerektiğini düşündüm.

çok güzel bir galibiyet oldu. herkese teşekkürler.
memotti

memotti(12.11.2018 13:53:47)

4.
crusaders fc : 3

kerim karakaya
vuvuzela
chrisachilleos
adil bilbil
cemdogu
yunus emre demirci (yy) (19,20)

dk. 31 portaka lordaka (54) > chrisachilleos
dk. 50 jimmydurmazasladurmaz > cemdogu


dedeler sk : 2

1all
mrthnhll
stevengerrard8 (26)
gariban turkce karakter
nedolmezwinterfellbolunmez (34)
frontend

dk. 37 gorkem ari > nedolmezwinterfellbolunmez

----

maçın oyuncuları : adil bilbil, kerim karakaya / stevengerrard8
maçın golü : portaka lordaka (54)
memotti

memotti(12.11.2018 18:58:55)

5.
saliabi‘nin neferleri sessiz, derinden ama emin adımlarla yollarına devam ediyorlar. yunus emre hücum güçlerini çok arttırmış, bir şekilde golü buluyor. adil her zaman doğru oyunu oynuyor, risk almıyor. vuvuzela defansta disiplinli ve sağlam. kerim her hafta daha iyi oluyor, hem yaptığı kurtarışlar hem de takımı geriden yönlendirmesi ve konuşması ile. gösterişsiz ama etkili futbol oynuyorlar. dün sahada olmayan amokachi var bir de... dedeler‘de dün frontend hücumda yalnız kaldı, stevengerrard8 destek vermeye çalışsa da çok fazla etkili pozisyon bulamadılar, bulduklarında da kerim‘i geçmeyi başaramadılar. açıkçası berabere biter dediğim anda portaka lordaka çok ekstra ve güzel bir gol attı, o golün üstüne puan kaybı yakışmazdı ve crusaders da buna izin vermedi